Четири автомобила са били обрани в нощта срещу вторник в Пловдив. По идентичен начин - след взломяване на странични стъкла, апаши отнели музикални устройства от лек автомобил "Хонда", паркиран на ул. "Георги Груев" и лек автомобил "Шкода" на ул. "Стоян Михайловски". По същото време от други два автомобила на ул. "Бачково" и ул. "Колоездачна" са откраднати два мобилни телефона и други вещи. Работата по издирване на извършителите продължават криминалисти от Четвърто РУ.