Назрява скандал с градския транспорт на Пловдив, Каймаканов не поканил всички превозвачи
Отворено писмо до областния управител на област Пловдив Венцислав Каймаканов от превозвачите, които вчера не са били поканени на срещата при него:
Уважаеми г-н Каймаканов, ние, превозвачите на обществен градски масов транспорт в лицето на "Автотранс 2000" ООД, ЕТ "Грация - В. Симеонова", "Пълдин бус" ЕООД, "Меритранс 2002" ЕООД, "КЗТ-Златанови" ООД научихме от медиите, че вчера, 9 януари 2014 година, се е състояла среща с превозвачите при Вас, на която ние не сме присъствали и не сме били поканени.
Тъй като ние обслужваме над 50% от линиите на масовия градски транспорт в Пловдив, смятаме, че е редно да направим среща с Вас и да чуете нашата гледна точка за проблемите с транспорта в града.
Писмото е подписано от "Автотранс - 2000" ООД, ЕТ "Грация - В. Симеонова", "Пълден Бус ЕООД, "Меритранс - 2002" ООД, "КЗТ-Златанови" ООД.