Наркоманът, убил възрастна жена в Пловдив: След като признах за убийството, ми олекна!

7600

Михаил Чинов, удушил и ограбил възрастна жена през 2014 година, застана пред съда днес, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Чинов призна вина и заяви, че няма какво да крие. Той и защитата му пожелаха делото да се гледа без разпити на свидетели и вещи лица. Михаил е работил като общ работник в строителна фирма преди да бъде задържан през септември 2019 година.

Чинов каза, че ще му причерняло, загубил разсъдък и в рамките на 2-3 минути убил жената. Тя го предизвикала, защото казала тежки думи по адрес на майка му. Пет години не можел да спи, изпитвал болка, сменял работата след работа и като си признал през 2019 година му олекнало. Делото е изяснено и той ще получи присъдата си още днес.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).