На светофар в Пловдив: Извинeте, какво е да се возите във "Ферари"?
Любопитна случка между шофьори се е разиграла на светофар в Пловидв. Видеото е качено във фейсбук страницата на "Емоция на колела".
Шофьор спира до светофар в "Кършияка" с лаишкия въпрос: "Извинявайте, как е да се возите във "Ферари".
Отговорът, който получава е: "Има емоция и адреналин. А как е возеното в "Тойота".
"Има емоция и практичност", отговаря снимащият видеото.
Светофарът светва зелено и ферарито потегля с висока скорост.
Видеото е отпреди няколко години, но все пак отваря дискусия дали има качествени пътища в България за автомобили от такъв висок клас.
Този браузър не поддържа видео елемента.