Мъж бе заловен с дрога в Пловдив. Около 19.30 часа на бул. "Марица" при полицейска проверка на лек автомобил "Пежо", управляван от Н.К./ 29 г./, служители от Трето РУП са иззели пликче с 0,172 грама марихуана. Пловдивчанинът е задържан в ареста за 24 часа.
Мъж бе заловен с дрога в Пловдив
© Plovdiv24.bg








Александър Попов
на 11.04.2012 г.
Боже Боже - чак у Венецуела и Мехико ги е треснало наркодилърите от таз хипер мащабна акция! Кога ще чуем за иззети истински наркотици?
Don Аngelo
на 10.04.2012 г.
аз се чудих за кво бяха 2 патрулки 1 джип и около 15-16 с качулки и автомати , то виж кво станало разбили най големия нарко картел в Европа! ужас
Georgi Chomov
на 10.04.2012 г.
големиса Ценгетата в бг. а законите оште по големи
Анонимен
на 10.04.2012 г.
Ехеее... на тоя дилър най малко доживотна присъда! Даже на бесилото! 0,172 грама марихуана ... Абе улигуфрени до кога ще се правите на много полезни на обществото ... Това никъде го намя по света ... да те хванат с цигара марихуана и да ти е*ат мамата. Абсолютно никаква основателна причина, марихуаната да се третира от закона на равно с хероина. Хората в европа се насират да пушат и са 100 пъти по добре от нас, така че марихуаната ни е най малкия проблем. Тия където са го измислили тоя закон сигурно са пили нафта. Вървете хващайте големите риби, консуматорите ще продължават да пушат дори и всичките да ги заловите.
Павел Янчев
на 10.04.2012 г.
то голяма акция ще да е било
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!