Мото обществото в Пловдив почете Националния празник на България
И мото обществото на Пловдив отдаде подобаваща чест на загиналите за свободата на България, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Шествието за Националния празник днес бе организирано от клуб "Вагабондс", в него обаче се включиха всички сърцати братя и сестри по дух от Пловдив.
Точно в 13 часа алеите на Бунарджика затрещяха от рева на моторите. Рокерите поднесоха венец пред паметника на Васил Левски, след което паднаха на колене за едноминутно мълчание.
Този браузър не поддържа видео елемента.