Монтират 17 камери по Малката главна, вандалите да му мислят!
Започва поставянето на камери по Малката главна, от Римския стадион до бул. "Шести септември". Това заяви кметът Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
В тази отсечка ще бъдат поставени 17 камери, които ще бъдат включени към центъра за видеонаблюдение в сградата на бившия Партиен дом.
На по-късен етап ще бъдат момнтирани камери и в квартал "Капана".
Целта на видеонаблюдението е защита на обектите. По думите на градоначалника камерите по Главната - от Римския стадион до Партийния дом, в Стария град, наброяват около 50.
Припомняме, че в началото на годината камери бяха поставени и на стълбите на "Каменица".