Много полиция на мястото на двойното убийство в Пловдив, труповете още са там!

18752

Много полиция има в момента на мястото на двойното убийство в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Продължават процесуално-следствените действия. 

Окръжна прокуратура-Пловдив наблюдава досъдебно производство по чл. 116 от Наказателния кодекс – за умишлено убийство. Установено е, че днес, 26 ноември 2019 г., в Пловдив, в стопанска постройка на ул. "Борба“, са били умъртвени двама мъже – баща, на 52 г., и синът му, на 32 г.  

По случая има заподозрян – 45-годишен мъж. Открито е огнестрелното оръжие, с което е извършено престъплението. В момента се извършват огледи на местопроизшествието и множество други процесуално-следствени действия, съобщиха от пресцентъра на Апелативна прокуратура-Пловдив.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдив изпревари София по брой лекари
Шок вместо първа помощ: Пловдивчанка откри омазан с масло памук в...
Световни лидери в Пловдив: Кметът посрещна проф. Джефри Сакс и Ро...
Адвокат Левашки: Трагично е да гледаш как симфоничен оркестър сви...
Детски таланти взривиха лятно кино "Орфей" с вдъхновяващ концерт ...
Пловдивчанин получи анонимна бележка и не се сдържа: Къде точно е...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).