Младо момиче пострада при катастрофа в тунела

2972
1

19-годишна пловдивчанка е с контузия на главата след пътен инцидент, станал вчера в тунела на бул. ”Цар Борис ІІІ Обединител” в Пловдив, съобщиха от РДВР.
В 11.45 часа лек автомобил “Деу Нексия”, управляван от К.Т. (19) от Пловдив, се удря в спрелия пред него “Фолксваген Голф” с водач В.А. (22) от Пловдив. Пострадала е возещата се на предната седалка в “Деу”-то Д.И. (19).
По първоначални данни причината за катастрофата е управление с несъобразена скорост в тунел от страна на К.Т.
Това е втори инцидент на същото място за тази седмица. Както Пловдив24 съобщи, преди няколко дни тежко пострада италански гражданин, возил се на задната седалка в автомобил "Деу Матис", в който челно се блъсна "ВАЗ", управляван от 20-годишен пловдивчанин. Младежът карал с несъобразена скорост, употребил алкохол, вследствие на което колата му се удря в загражденията, навлиза в насрещното платно и се блъска в "Деу"-то.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).