Млада шофьорка помете възрастна жена, която е с опасност за живота

5745

Две възрастни пешеходки са пострадали при произшествия вчера в Пловдив и Асеновград. По предварителни данни, около 17 ч., на ул. "Барикадите“ в областния град лек автомобил "Нисан“ с 27-годишна шофьорка блъснала пресичащата пътното платно 82-годишна жена, която е настанена в болница с опасност за живота.

Час и половина по-късно на ул. "Васил Левски“ в Асеновград лек автомобил "Фолксваген“ с 28-годишна водачка ударил неправилно пресичаща 74-годишна пешеходка, която също е оставена под лекарско наблюдение. Алкохолните проби на двете шофьорки са отрицателни.

Местопроизшествията са запазени, извършени са огледи. Причините и обстоятелствата, довели до пътните инциденти, се разследват в рамките на досъдебно производства.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още: