Катастрофа стана тази сутрин малко след 8,00 часа на надлез "Родопи", пострадали няма, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Лек автомобил "Опел", шофиран от млада дама, се е ударил в камион на ОП "Паркове и градини" "по невнимание", както каза младата шофьорка.
Нанесени са щети на лекия автомобил, вратите от страната на шофьора са издраскани и огънати. Колата в момента е в гараж. Щети по камиона няма. Движението в момента по надлеза се извършва нормално.
Млада дама се натресе в камион на ОП "Градини и паркове" по невнимание, задръсти надлез "Родопи"
© Plovdiv24.bg








Ракетчик Матросов
на 10.12.2013 г.
Същата тази дама всяка сутрин ми засича пътя точно там! Има няколко такива хорица, който нямат възпитанието да пуснат един мигач.
Nikola Uzunov 1
на 10.12.2013 г.
Ква млада дама бе,кажете тъпа п*тка с купена книжка,по-близко ще сте до истината
nik604
на 10.12.2013 г.
Като им подаряват книжките, така става после. Да не говорим, че извънградско нямат 1 час опит...сега през зимния период са най- опасни.
Майна1
на 10.12.2013 г.
То биваше да се натресе и по внимание...
Radoslav Stoilov
на 10.12.2013 г.
Тази млада дама утре еи така по невнимание ша отнеме човешки йивот ....
Lu4ko
на 10.12.2013 г.
И каде е гледала тая мадама? След е....а нощ така става
Асен Манчев
на 10.12.2013 г.
Жена шофиор И негар Скиор НЯма :Д
Sonique Kov
на 10.12.2013 г.
Е и все са ДАМИ
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!