Министър Порожанов откри три изложения в Пловдив

3248

Изложенията "Агра", "Винария" и "Фудтех" бяха отктири от министъра на земеделието, храните и горите Румен Порожанов, предаде репортер на Plovdiv24.bg. "Това са може би дни от най-престижните в Централна и Източна Европа. В тях участват над 65 държави, една трета от тях са чуждестранни", заяви на церемонията министър Порожанов.

По думите му секторите, представени на трите изложения, са успешни, а всички, които работят в тях, трябва да са спокойни, защото политиката и на Европа, и на България са насочени към подпомагането им.

Това е 28-то издание на Международната селскостопанска изложба "Агра" и третото общо провеждане и на трите изложения - "Агра", "Винария" и "Фудтех". 37% от участниците тази година са нови.

Общо 68 новости ще бъдат демонстрирани на "Агра", "Винария" и "Фудтех". Повече от 30 събития включва съпътстващата програма. Изложенията  ще  бъдат отворени от 9 до 18 ч., а в последния ден – до 14 часа.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Нов клуб в Пловдив събира поколенията около настолните игри
Пловдив има нов почетен гражданин: Стефан Шивачев и най-достойнит...
Камен Донев посети Пловдив за 24 май и аплодира празничния концер...
Лятото идва рано: Още утре бурите отстъпват на горещини и над 30 ...
В Нощта на музеите хиляди превзеха галериите в Пловдив под звуцит...
Знаете ли кой сътвори паметника на Свети Кирил и Методий в Пловди...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).