Вече функционира фейсбук страницата на Пловдивския общински инспекторат за жалби и сигнали от граждани, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Идеята си новият шеф на Инспектората Ангел Славов анонсира преди седмица.
Пред репортер на сайта ни той разказа, че желанието му е да започне и онлайн комуникация с пловдивчани, а гражданите ще могат да изпращат подробните си сигнали, придружени със снимки или видео.
Ангел Славов 





