Лунен пейзаж и куп неволи на улица "Пепелаша“

4294
2

Живеещите на улица "Пепелаша“ в квартал Христо Смирненски, където в неделя малка газова бутилка взриви терасата на възрастна жена, се чувстват забравени от администрацията на район "Западен“. Те разказаха за неволите си пред репортер на Plovdiv24.bg, за да им обърнат внимание от местната управа.

Тихата квартална уличка от години се превръща в лунен пейзаж. Дупките са дълбоки и са толкова много, че само професионален рали състезател би могъл да слаумира между тях.

Занемарени са и междублоковите пространства, които преди са били зелени площи, но сега са превърнати в пустиня. Срещу номер 3 е имало маса за тенис и детски катерушки. Сега от тях няма и помен, а бившите градинки се ползват само за паркиране.

Гражданите се оплакаха и от опасни клони по дърветата в района, които всеки момент могат да паднат на главите на минувачите или децата, които посещават близката детска градина.

Редакцията на Plovdiv24.bg призовава администрацията на район "Западен“ да изпрати служители на място, за да проверят какви действия могат да се вземат, за да се подобри животът на пловдивчаните от района.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).