Купчини сняг задръстват Главната

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
18:14 / 10.01.2008
2725
Около метър високи купчини сняг все още стоят непочистени по Главната улица на Пловдив седмица след спирането на обилния снеговалеж. Огромните купчини сняг са от двете страни на улицата, като е оставен около метър проход пред магазините. Неприбрани купчини сняг има и по "Райко Дакалов", както и пред бившето кино "Балкан".

Преди два дни общината разпореди малките багерчета на комуналните фирми да вдигнат снега от главната и кръстовищата. Вчера сутринта един от въпросните багери демонстративно събираше купчините сняг на метри от главния вход на общината. Днес по обяд по цялата Главна нямаше нито едно от почистващите средства на фирма "Чистота".


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Млада пловдивчанка е арестувана заради изцепката на деня
Пловдивчани ще живеят дълго
"Чистота" изми подлеза на "Баня Старинна" след сигнал до Plovdiv2...
Бившият шеф на НИНКН: Небет тепе вече не ми е любимо място
Голяма фабрика загази
В Пловдив решиха: Георги няма да е на свобода срещу 25000 лева


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).