Координират светофари по "магистралата" на Кючука

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (3)
14:35 / 01.12.2016
6990
ОП "Организация и контрол на транспорта" предупреждава шофьорите и пешеходците, че в събота и неделя ще бъдат изключвани светофарите на кръстовищата на бул. "Никола Вапцаров" с бул. "Македония" и ул. "Димитър Талев". 

Това се налага поради подмяна на контролерите, с което да се постигне координация на светофарните уредби на двете кръстовища. 

"Целта е да се отпуши трафикът край големите търговски обекти в зоната и същевременно се създадат предпоставки за по-голяма безопасност на движението", коментира директорът на общинското предприятие инж. Борислав Кръстев. 

Той призовава гражданите да бъдат особено внимателни и да спазват пътните знаци и маркировката.

Работа по оптимизиране на движението предстои и на кръстовището на бул. "Никола Вапцаров" с ул. "Стефан Стамболов".

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова идва в Пловдив
В Пловдив започнаха да местят събития заради предстоящото разваля...
Завод край Пловдив смени директора
Само тази събота: Ден на отворените врати в луксозния Royal City
Шофьорка: Издирвам извършителка на ПТП, одрала колата ми
Три дни вино и гурме в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).