Контраподписка за "Капана", ето кой ще има тежката дума
Решението за това да стане ли ул. "Абаджийска" пешеходна зона, или не може да бъде взето само от Общинския съвет. Това заяви за Plovdiv24.bg зам.-кметът по култура Амелия Гешева след вчерашния дебат по темата, провел се на място в "Капана".
"Снощи разбрахме, че има внесена още една подписка от противници на идеята за превръщане на "Абаджийска" в пешеходна зона. Ще разгледаме всички долументи, но решението може да бъде ввето само от ОбС", категорична бе тя.