Концерт по случай предстоящите коледни и новогодишни празници се проведе днес под патронажа на кмета на район "Северен" Ральо Ралев в пенсионерски клуб "Надежда" в кв. "Гагарин".

В препълнената зала пенсионерите посрещнаха Ралев и заместниците му Лариса Кътова и Красимир Асенов с бурни аплодисменти.

Кметът почерпи присъстващите с топла питка и връчи подарък на отговорника на пенсионерския клуб Ана Христева.

За доброто настроение на всички се погрижи вокална формация за стари градски и патриотични песни "Пловдивски ритми", които изпълниха коледни и авторски песни и стихотворения.

В репертоара бяха включени и незабравими произведения, с които хората от третата възраст припомниха моменти от своята младост и с удоволствие припяваха заедно с изпълнителите.

Кметът Ральо Ралев пожела на всички с много усмивки и приятни емоции да посрещнат предстоящите празници.