Кметът за потрошилия колата му: Добре, че не го хванах аз!

16812
40

Мъжът, разбил стъклото на кметската кола, заявил пред разследващи, че е недоволен от държавното и общинското управление, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 

Нападателят, който се води на психоотчет с шизофрения, е заловен буквално 5 минути след атаката. В ареста е за 24 часа. Записите от охранителните камери на паркинга край Общината вече са предадени на полицията. 
В полицията нападателят разказал, че не харесва държавното и общинското управления, видял колата и хвърлил камъка, поясни кметът Иван Тотев
Тотев обясни, че колата е застрахована, потрошено е странично стъкло, което ще смени още днес и утре отново ще дойде с нея на работа. 
Дали има връзка със запалената кола на съпругата му, Тотев коментира, че тепърва ще се установява. 
"Трябва да разберем не е ли бил недоволен от държавното управление и преди две седмици." 
"Добре, че не съм бил там, защото нали разбирате какво щеше да му се случи", обясни още Тотев.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (40)
Още новини от Новини от Пловдив:
Китайска правителствена делегация впечатлена от Пловдив
Пуснаха движението по улица "Цанко Дюстабанов"
Обичана актриса в Пловдив: Не си спомням да съм виждала подобно н...
Главната се превърна в езеро след порой, хора газиха до глезените...
Район "Тракия": Новите контейнери стоят полупразни, a около тях с...
Част от Пловдив без вода в жегата


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).