Кандидат-депутати в "Южен": Програмата на ГЕРБ гарантира повишение на доходите

5508
5

Акцентите в управленската програма на ПП ГЕРБ бяха основна тема на разговор по време на срещите, които кандидатите за народни представители в Пловдив-град Атанас Узунов, инж. Атанас Ташков и д-р Аргир Аргиров проведоха с граждани в район "Южен". 

Изпълнението на програмата на ГЕРБ гарантира повишение на работната заплата. Ако на 26-ти март 2017 г., отново получим вашето доверие, до края на новия управленски мандат средната работна заплата в страната ще достигне 1500 лева, а минималната - 650 лева, обясниха д-р Аргир Аргиров, Атанас Узунов и инж. Атанас Ташков. 

"За да се случи всичко това, на 26-ти март, неделя, ни подкрепете с № 11 в интегралната бюлетина", призоваха кандидатите за народни представители от ПП ГЕРБ от 16-ти МИР Пловдив-град. 

Заедно с членове от партийната структура в "Южен" те раздадоха мартенички и пожелаха здраве и благополучие на жителите на района.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Стотици незаконни постройки има в Пловдив - особено в един район
Жители на Храбрино предупреждават за риск от срутване на улица!
"Остромила" - новата Сахара
Читател: Хотел в Пловдив гази закона
Над 6000 жители ще се заселят след 2040 година в новия квартал на...
Пловдивчанин от "Маказа": Позор! Ненормален гръцки терор към бълг...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).