Каймаканов финтира протестиращите и успя да влезе в Областна

9955
20

Десетки пловдивчани се събраха на протест и днес сутринта пред областната управа срещу новия губернатор Венцислав Каймаканов, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Имаше и сериозно присъствие на полицията. Хората се събраха малко преди 8,00 часа с намерение да не допуснат Каймаканов да започне работа, но се оказа, че той вече е вътре в сградата от близо час.
Протестиращите издигнаха плакати срещу Каймаканов и скандираха "Оставка". Млада жена, забулена в забрадка и навлякла шалвари, танцува демонстративно, а хората й ръкопляскат и крещят "Мархаба". 
"Така изразяваме недоволството си срещу ДПС, не искаме тази партия да ни управлява, без да е взела и един депутатски мандат в Пловдив", заяви Ваня Терзиева, една от участничките в протеста.
Преди минути Каймаканов слезе при протестиращите, посрещнат от мощно "У-у-у"! 

Виж коментарите (20)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).