Каймаканов: Вярно е, че дадох 105 000 евро заем на Джевдет Чакъров

9710
24

Джевдет Чакъров го познавам още като млад доктор и той наистина лекуваше семейството ми и всички мои близки. Преди много години, мисля, че през 2006-та година, той поиска заем от мен, а аз имах тази възможност и му го дадох. Става дума за 105 000 евро. Това заяви днес Венцислав Каймаканов, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Декларирал съм всички в данъчната ми декларация надлежно и правилно. Има договор за заем със съответните условия, поставени вътре и е преведен надлежно по банкови сметки и по правилния законов начин. Съжалявам, че това ви безпокои, защото аз в Пловдив имам приятели от всички политически сили и партии, включително и от всички етноси. Давал съм заеми на доста хора. В случая говоря за Джевдет Чакъров.

Него не съм го виждал от четири месеца, не съм се чувал и по телефона с него. "Ако вашият доктор е представител на етнос, било то арменски, еврейски или турски и той е добър доктор, ще го смените ли?". Още повече смятам, че специално за тази длъжност той лично не ме подкрепи. Ако той ме беше подкрепил, вчера щеше да има друго изказване на г-н Местан. Има договор за връщане на заема, който не съм питал дали мога да го предоставя като обществено достояние", завърши новият областен управител. 

Виж коментарите (24)
Още новини от Новини от Пловдив:
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).