Има ли пропуск проектът за "Шести септември", пита пловдивчанин

9585
3

Липсата на джобове за контейнери за смет по новоасфалтираното платно на бул. "Шести септември" (от "Бриколаж" до "Цариградско шосе") притесни пловдивчанин. 
"В момента те се подхвърлят по платното, създават предпоставки за ПТП и показват немарливостта от пропуска при проектирането на булеварда", написа до редакцията на Plovdiv24.bg той. 
Наш репортер се обърна към зам.-кмета по транспорт Златин Велев успокои, че на няколко места има предвидени джобове. Той обаче припомни, че покрай трасето има множество фирми и много от обектите имат контейнери за смет в дворовете си. 

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).