Има избран изпълнител за ремонта на ул. "Остромила", предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Новината съобщи кметът на район "Южен" Борислав Инчев. По думите му там има работа за около 2 месеца. Очаква се изграждане на част от канализацията, полагане на водопровод, както и полагане на нормално земно легло, за да издържи натоварването на колите, осветление, тротоари.

В момента се чака решението на КАТ, кога точно да се затвори улицата.