Хванаха с наркотици затворник от Пловдив

1881

На 10.02.2020 г. в РУ Смолян е образувано бързо производство срещу лишения от свобода Б.В. на 34 години от Пловдив за това, че около 13:30ч. в затворническо общежитие от открит тип - Смолян, намиращо се в местността "Герзовица", землище на Смолян, в стая №213, без надлежно разрешително е държал високорискови наркотични вещества.

Намерени са и са иззети 1 брой станиолен свитък със съдържание на бежово прахообразно вещество - реагиращо на "кристал-метамфетамин" с бруто тегло - 0,17 грама и 1 брой станиолен свитък със съдържание на бежово прахообразно вещество - реагиращо на "екстази" с бруто тегло - 0,06 грама. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група при ОДМВР и РУ-Смолян. Работата по случая продължава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Стотици незаконни постройки има в Пловдив - особено в един район
Жители на Храбрино предупреждават за риск от срутване на улица!
"Остромила" - новата Сахара
Читател: Хотел в Пловдив гази закона
Над 6000 жители ще се заселят след 2040 година в новия квартал на...
Пловдивчанин от "Маказа": Позор! Ненормален гръцки терор към бълг...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).