Горя ресторант ''Хепи'' в Пловдив

1461

Пожар възникна в ресторант “Хепи” вчера в Пловдив, съобщава пресцентъра на РДВР. Около 20 часа в заведението на ул.”Патриарх Евтимий” се запалила аспирацията на скарата. На място пристигнали три противопожарни автомобила. Унищожени са ел. кабели, аспирация и вентилатор към аспирацията. Пожарът бил причинен от непочистената аспирация.

Още един пожар възникна на територията на Пловдивска област. Иглолистна гора се запали вчера над асеновградското село Леново. Бързата намеса на огнеборците предотврати разтпространението на огъня. Сигнал за пожара е бил подаден в 15.20 часа. Гасили са два противопожарни автомобила. Изгорели са 50 кв. метра гора. Причината за пожара не е установена.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).