Героят на деня от морето: Попарен съм от написаното, единственото доказано е, че съм пил много

9768

Във връзка с материал на Plovdiv24.bg по отношение на станала случка и инцидент в Приморско читател на сайта се свърза с нашата редакция, за да каже, че се е разпознал в статията и поиска да каже своята гледна точка по казуса.

Той категорично отрече да е криминално проявен, както пише в публикацията ни, която всъщност е официално инфо от пресцентъра на ОД МВР Бургас. Тоест информацията ни е официална и е изпратена до медиите от полицията в морския град под формата на информационен бюлетин, какъвто изпращат всеки ден и е публикувана 1:1.

Ето какво точно заяви нашият читател, поискал да даде разяснение:

Има доста нередности в статията, което мен много ме притеснява. Там пише, че е криминално проявен мъжът, участник в нещата и че е шофирал в нетрезво състояние. Нито към криминално проявен, нито съм шофирал. Не е доказано нито едно от тези две неща.

При опитите ни да обясним, че в статията никъде няма име и това е официална информация от полицията, той заяви:

"Аз не знам как точно полицията казва, че съм криминално проявен, след като нямам никакви криминални прояви."

Според мъжа той се е разпознал заради случката, датата, улицата: "Водят се процесуални следствия, никой не ме е спирал за шофиране на автомобил. Всичко това в момента се обжалва, а това е непроверена информация."

Отново се опитахме да обясним, че информацията е само и единствено от полицията и че е официална.

Помолихме го няколко пъти да каже своята гледна точка. Това, което все пак обясни, е, че не е криминално проявен, че е имал спор с мъж, който е решил да се обади в полицията и да извика полицаи.

"Автомобила никой не е установил дали е шофиран, или не е шофиран, всичко се разследва в момента и аз просто останах попарен от това, което е написано и пак ви казвам - нямам никакви криминални прояви."

Това, което полицаите са ми представили като актове и документи, не е разписано, защото аз не съм съгласен с тях. От тези неща единственото доказано е, че съм употребил алкохол и той е 1,5 промила, но нито се знае дали съм карал автомобил, нито се знае дали съм криминално проявен. За човека, за когото става въпрос, 53-годишния, имаме отношения и въобще нямаме никаква кавга.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Схемата с китайски фреон: Тарторът на разбитата престъпна група о...
Скандалният строеж на метри от коритото на река Марица продължава...
Полицаи изведоха от оживени булеварди в Пловдив просещи мъж и май...
Пловдив има нов заместник областен управител
Инженерна инфраструктура е изградена в нивите на "Прослав"?
Съдът в Пловдив пусна от ареста всички задържани за източване на ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).