Гергов: Интернет е виновен за проблемите на панаира

10524
27

В интервю за Мартин Карбовски Георги Гергов индиректно призна, че има проблеми с панаира. На първо място той изтъкна ролята на интернет, който позволява на производителите и търговците да поддържат постоянни връзки помежду си и да правят бизнес, без задължително да ходят на панари. Така че приватизацията на Панаира се оказала нещо като покупка на фабрика на 9 септември.

На второ място причината била в кризата на българската икономика. "Панаирът е функция на икономиката" - каза Гергов.

На запитване на зрители, свързани с работата на другата фирма на Гергов "Пътища" АД, която изглежда също има проблеми, Гергов обеща да спази всички срокове и обяви, че през следващата седмица чака превод от 10 милиона лева за вече свършена работа. Вероятно става дума за изпълнение на обещанието на правителството за разплащане с бизнеса.

Гергов още се обяви в защита на проекта Белене и против добива на шистов газ.



Източник: ПОТВ
Виж коментарите (27)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: