Възпитаници на детска градина "Незабравка" заедно със своите учители и директорката на детското заведение Мария Кьосева посетиха администрацията на район "Централен" в навечерието на коледните празници.

Малчуганите бяха подготвили песни и стихотворения, с които пожелаха здраве, благоденствие, мирна и честита нова година.

Кметът на "Централен" Георги Стаменов зарадва с лакомства коледарчетата, а преди да си тръгнат те раздадоха на служителите в районната администрация ръчно изработени картички.