EVN: Събираемостта в Шекер махала достигна 80%

1261

През юни 2007 г. бяха инвестирани над 400 000 лева за модернизиране и реконструиране на 10 км. мрежа и 4 трафопоста в Шекер махала. Подменени бяха също 900 съществуващи електромера и 118 електромерни табла.

Считаме, че с осъществяването на проекта на дружеството в Шекер махала успяхме да решим и един важен в социално отношение проблем за Пловдив, а именно да убедим пловдивските граждани, че към определена група от тях не се прилага диференциран подход по отношение на потреблението и съответно плащането на електроенергията, а напротив - всички клиенти са еднакво третирани от компанията. Това заявиха от пресцентъра на дружеството. Събираемостта в квартал „Шекер махала" бе повишена до 80% през последните месеци и това е един наистина положителен резултат.

С цел защита на интересите на живущите в Шекер махала на 7 януари е извършен текущ контрол на точността на отчитане в квартала, който е показал, че всички проверени електромери функционират нормално и отчитат реално изразходваната електроенергия. От електроразпределителното дружество изразиха надежда, че тези мерки ще се отразят положително върху общото развитие на региона.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Промяна в програмата на Hills of Rock в Пловдив: Malevolence се п...
В Пловдив бивше гадже на Глория ще се признае за виновен
Лучано Ди Мартино се разделя с Операта в Пловдив след години на з...
Започва обновяване на централна улица в Пловдив, затварят я до 13...
Дъщерята на бивш кмет на Пловдив стана най-големия шеф на НДК
Много сериозен проблем с водоподаването в части на Пловдив и към ...


Виж още: