ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Читателски
Две старозагорски коли катастрофираха на колелото на Панаира, шофьорите спорят кой е виновен!
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:41 / 30.03.2015Коментари (24)10593
© kamerite.bg
Катастрофа стана днес в ранния следобед на колелото на Панаира, научи Plovdiv24.bg. Сигналът за инцидента е получен в 14,57 часа.

Пътнотранспортното произшествие е леко, само с материали щети, без пострадали хора. Движението в района бе силно затруднено, образуваха се задръствания.

В ПТП-то са участвали два леки автомобила - "Опел" и "Крайслер", и двата със старозагорска регистрация. 

От ОД МВР Пловдив уточниха за сайта ни, че между двамата шофьори е възникнал спор кой е виновен за сблъсъка и в момента представители на органите на реда установяват причината за инцидента.







Зареждане! Моля, изчакайте ...
0
 
 
Във Варна е пълно с камери ,ако ти стиска карай !
0
 
 
От Пловдив съм.Имах възможност тези дни да пообиколя...Велико Търново , Стара Загора , Бургас , Варна , Пазарджик.Учудих се колко по-толерантни са шофьорите на пътя и колко по-спокойно се кара.Ако за вас да караш с 100 и ... по централни булеварди в Пловдив е голям шофьорлък - да най-добрите шофьори сме в Пловдив.Статистиката също това показва ( ами през ден чета за катастрофи с жертви и тежко пострадали ).Но за това вина имат и тези, които трябва да следят за това правилата да се спазват , но тях ги няма на пътя.Престанете да се смеете на хората с СМ , Х , СТ , МА...ние сме най-зле към момента.Бъдете по-толерантни на пътя и малко от малко спазвайте правилата.
-3
 
 
Първо отидете в Старазагора пък тогава говорете дали има кръгово.там има повече от Пловдив
0
 
 
Виновен поне според мен беше човека с Крайслер-а. Защото Опелът вече почти се беше изнесъл от кръговото и вероятно е спрял на пеш. пътека, за да пресекат пешеходци и човека с Крайслер-от го е нацелил.
+1
 
 
Хахаха....тия кога са виждали кръгово...
+4
 
 
Да ви кажа,редовно карам колата на приятелката която е СТ по регистрация.Карам също и личната си кола PB и служебна СА,но вие продължавате да си дрънкате глупости.
0
 
 
Такива са им улиците в ст.з., карат само направо. Кога са виждали колело на пътя? рџ?‚рџ?‚
0
 
 
Скъпи съграждани,погледнете снимката,тя говори всичко за пловдивчани като шофьори. Няма нужда да изкарваме чудесен град като стара загора село,за да избием комплексите си.
+4
 
 
Няма по-големи дебили от старозагорските... признал съм ги и за пореден път ги признавам
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Новини от Пловдив:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Май 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
Преговори за съставяне на правителство 2023 г.
ТВ и шоу сезон 2022/2023 г.
Електронно таксуване в градския транспорт
1-ви юни - Ден на детето
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Ако изборите бяха днес, кандидат на коя партия/коалиция бихте подкрепили?
ГЕРБ
ПП-ДБ
Възраждане
ДПС
БСП
ВМРО
Левицата
Кандидат на Президента
Кауза България
Съюз за Пловдив
Друга формация
Не съм решил/а
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2004 - 2019 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: