Два инцидента в непосредствена близост до Пловдив!

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
21:40 / 20.02.2023
28245
Тежък пътнотранспортен инцидент е станал на Околовръстното на Пловдив. Катастрофата се е случила около 19,00 часа в близост до отбивката за Марково.

Полицаи са тествали водачите за употреба на алкохол и наркотични вещества. Пробите им са отрицателни. Все още се изясняват причините за настъпване на инцидента, в който са замесени две МПС-та.

Plovdiv24.bg научи и за друг инцидент в района:

"Изказвам личната си благодарност към командир екип Станислав Петков и ВСА Красимир Игнатов от Второ РС ПАБ, както и на доброволците от формирование “Родопи 112" за бързата реакция и своевременното потушаване на пожара, който възникна тази вечер на язовирната стена на яз."Марково2", съобщи кметицата на Марково Десислава Терзиева.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Граждани изхвърлят стари мебели и уреди само с едно телефонно оба...
Асеновград е под вода
Митница Пловдив има нов шеф
Буквално черни облаци надвиснаха над Пловдив
Утре започва преобразяването на кино "Космос", показаха как ще из...
Ерол Садъков уволнен след разговор между кмета и Бойко Борисов


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).