Циганският барон Менду остава зад решетките, съучастниците му - също!

21920
63

Окръжен съд – Пловдив  взе най-тежката мярка за неотклонение задържане под стража спрямо всеки от обвиняемите Стефан Асенов - Менду, Антон Асенов и Катя Симеонова.

Съдът намери, че от събраните до момента доказателства може да се направи обосновано предположение, че обвиняемите са съпричастни с престъпленията, за които са им  повдигнати обвинения. За тези престъпления Наказателният кодекс предвижда наказание лишаване от свобода.

Според съда при мярка, различна от задържане под стража, няма опасност тримата обвиняеми да се укрият, но съществува опасност да извършат престъпление.

Определението не е окончателно и подлежи на протест и обжалване пред Пловдивския апелативен съд на 2 юни от 10.00 часа.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (63)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).