Чомаков: Постът изпълнителен директор е предизвикателство

6903
2

Бъдещият изпълнителен директор на телевизия "Евроком България" Иван Чомаков коментира пред Plovdiv24.bg, че новият пост е възможност да помогне на града, региона и съгражданите си. За него е предизвикателство от структурите на една власт да премине в лобито на друга. На днешната среща на борда на панаира са присъствали всички служители на медията. Бившият градоначалник сподели, че сред редиците на трудово заетите в телевизията намират място само хора с въображение, самочувствие и креативност. Целта на "Евроком България" и занапред ще бъде да задоволява зрителския интерес, като се фокусира главно върху икономиката на Пловдив и региона, но без да изпуска от поглед останалите сфери на обществения живот, обясни Чомаков. Амбицията на телевизията е да разрасне своя национален обхват, чрез откриването на офиси в Русе, Варна и София. 

Припомняме, че министърът на икономиката Петър Димитров и Георги Гергов неотдавна оповестиха, че предстои откриване на представителства на панаира в по-големите градове на страната. 

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Жители на Храбрино предупреждават за риск от срутване на улица!
"Остромила" - новата Сахара
Читател: Хотел в Пловдив гази закона
Над 6000 жители ще се заселят след 2040 година в новия квартал на...
Пловдивчанин от "Маказа": Позор! Ненормален гръцки терор към бълг...
Нов инцидент до Пловдив на един от най-натоварените пътища


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).