Читател попита за състоянието на спирка по бул. "Васил Априлов"
Читател на Plovdiv24.bg попита за състоянието на спирката пред аптека "Мальовица" на бул. "Васил Априлов".
"Преди ремонта на бул. "Васил Априлов" спирката беше остъклена, а сега няма стъкла. Ще бъде ли остъклена отново, за да е комфортно на гражданите, или тази скъпа инвестиция в хубави спирки ще отиде нахалост?"
Наш репортер се свърза със зам.-кмета по транспорт. Златин Велев обеща да провери случая. По думите му стъклата са изпочупени по всяка вероятност след вандалска проява и ще бъдат поставени нови.
Златин Велев