Четири паралелки дванадесетокласници завършват СОУ "Св. Св. Кирил и Методий"

5877

СОУ "Св. св. Кирил и Методий" - Пловдив изпраща випуск 2011 ден преди празника на светите братя Кирил и Методий
текст: Четири паралелки дванадесетокласници завършват СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Пловдив през 2011 година. Зрелостниците се обучаваха в профил: "Хуманитарен" - История с интензивно изучаване на гръцки език, профил "Изкуство" - Музика, профил "Изкуство" - Хореография и профил "Изкуство" - Изобразително изкуство с компютърна графика и реклама.

По традиция директорът на училището г-жа Таня Николова ще поздрави зрелостниците за положените усилия в учението. Ще им благодари за постигнатите отлични резултати в различни конкурси и състезания в областта на изкуството, спорта и науката, с което са утвърдили и издигнали авторитета на училището.

Първият ТАЛАНТ на България, Богдана Петрова, която също е абитуриентка от випуск 2011 на СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Пловдив ще отправи специален поздрав към съучениците си.

90 балона с четирилистни детелини ще пуснат в майското небе завършващите ученици. Пожелаваме им много късмет!

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).