Благотворително представление за Ивайла от Пловдив

Автор: Екип на Plovdiv24.bg
Коментари (0)
05:30 / 25.06.2023
2614
"Здравейте, скъпа медия! Ние сме "Зизи Арт" и искаме да благодарим на вашите читатели за милите думи отпреди 1 месец!" Така читатели на Plovdiv24.bg започнаха сигнала си до медията ни.

"Сега пишем с една цел - да помогнем на едно дете. Организираме благотворително представление за Ивайла! Болестта ѝ се е завърнала. В момента Иви е след първа химиотерапия и се чувства сравнително добре. За съжаление това няма да е достатъчно. Налага се до края на август да бъде направена поредната операция в Германия.

Сумата за осъществяването ѝ е непосилна за семейството, поради което молим за помощта и подкрепата Ви.

Представлението ни "Богатите бедни" ще бъде днес от 16:30 на сцената на театър "Хенд". (бул. "Руски" 18) Заповядайте, за да помогнем на Иви!".

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Ивайло Мирчев от Пловдив: Безпрецедентен саботаж! Радев показа ис...
Сигнал: "Инвалиди" превърнаха "синя зона" в безплатен паркинг
Мазнина се запали върху готварска печка в Пловдив, жена е в болни...
С "Панаир на професиите" привличат децата да учат занаят
Обявиха нови имена за фестивала "Франкофоли" в Пловдив
Нефролог от Пловдив: Една от най-често срещаните грешки в ежеднев...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).