ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Читателски
Бетоновоз се заклещи под железопътния мост в Пловдив
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:48 / 22.11.2006Коментари (7)3839
©
30 тонен бетовоз се заклещи под железопътния мост на река Марица в Пловдив. При опит да измъкне камиона, шофьорът откърти парчета от носещата конструкция на съоръжението. Полицията и гражданска защита не бяха уведомени за инцидента.

Близо час 30-тонният бетоновоз стоеше заклещен под железопътния мост на река Марица. Въпреки ограничителния знак за забранено преминаване на автомобили с височина над 3 и половина метра, шофьорът безразсъдно подкара тежко-товарния камион под носещата конструкция на съоръжението. Служители на фирмата, чиято собственост е бетоновоза се опитаха да изгоният екипа на М САТ от местопроизшесвието.

Парадоксалното е, че бенонните защитни прегради, които бяха поставени преди 5 години, за да възпират преминаването на автомобили с височина над 3 и половина метра се оказаха по-високи от мостовото съоръжение. По проект те трябва да са с 20 сантиметра по-ниски. През 2001 година тежко-товарен автомобил, натоварен с гориво се заклещи под моста на река Марица. По чудо екипите на гражданска защита тогава предотвратиха избухването на унищожителен взрив на няколко десетки
метра от стадион „Пловдив”.

Не е ясно след днешния инцидент какви са щетите нанесени на мостовото съоръжение. Информацията е на М САТ Пловдив.







Зареждане! Моля, изчакайте ...
анонимен
на 25.11.2006 г.
0
 
 
ей ....тия табели а нищо ги нямате
Mast3rX
на 22.11.2006 г.
0
 
 
Прави сте хора, не е първият, нито последният.Кво толкова ся пък, да не би да е нужно човека да гледа всяка табела?Те са за красота там.. или може би незнае колко му е високо МПС-то ?!
АНОНИМЕН
на 22.11.2006 г.
0
 
 
Този не е е първият бльон през 1997 като бях в казармата (бившия КЕЧ)един синпатяга по същия заклещи бетонарката точно там.Когато идваш от страната на стадиона правиш десния завой и си под моста - или в него ако не си знаеш габаритите на камиона
Aнонимен
на 22.11.2006 г.
0
 
 
Бахти и тъпия шофьор. За да спести некой литър нафта, която да крадне/всеизвестен факт/ да мине по по-кратък път цървула смотан. Фирмата да възстанови нанесените щети, а тъпия шофьор да го изгонят от работа.
АЗ
на 22.11.2006 г.
0
 
 
"бенонните защитни прегради се оказаха по-високи от мостовото съоръжение" Според мен това е главното в случая, а не шофьорските умения на водача.
chitatelka
на 22.11.2006 г.
0
 
 
Не само да бъде строго наказан от КАТ,но и да заплати повредите,които е нанесъл на съоръжението.Ето,такива водачи на превозни средства стават причина и за по-тежки случаи.Законът преди всичко !
Aнонимен
на 22.11.2006 г.
0
 
 
Тези шофьори са пълни цървули !
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Новини от Пловдив:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Май 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Презастрояването на Пловдив
Президентът внася в НС предложение за национален референдум за еврото
Поскъпване на хранителните продукти
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Трябва ли общините "Марица" и Родопи" да се слеят в Пловдив?
Да
Не
Не мога да преценя
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: