Баба се блъсна в автобус

2489

72- годишна жена е откарана в болница с комоцио, след като се е ударила в автобус на бул. Вапцаров в Пловдив. Пострадалата се опитвала да пресече платното между преминаващите автомобили и не видяла идващия рейс. Шофьорът направил опит да я избегне, като завил рязко, но пенсионерката се блъснала в задната част на автобуса.

Жената е получила първа помощ в близката МБАЛ "Св. Панталеймон", след което е била откарана с линейка в спешната ортопедия на Пещерско шосе. Има счупена ключица и контузни рани по главата, но според дежурните лекари не съществува опасност за живота й. Информацията е на Дарик радио.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
В неделя пловдивчани ще се насладят на много слънце и летни темпе...
Розово наметало покри паметника на "Альоша" за преминаването на G...
Велошествие в Пловдив тръгва по стъпките на легендарното Джиро
Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив
Почти всички градски автобуси в Пловдив са с променени маршрути д...
Десетки затворени улици и булеварди в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).