Анка от Раковски каза защо обеси кучето си на дърво пред двора

52-годишната ромка Анка Маринова от Раковски обясни защо е обесила собственото си куче на дървото пред двора, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Жената разказа, че животното било агресивно и често нападало и кокошките и нея самата.

На въпросната дата (27.06.2019 г.) Анка се събудила от шум на двора. Излязла и видяла, че кучето, което цял живот гледала на синджир, се е отскубнало и нападало домашните птици. Тя се втурнала да ги спасява, но то започнало да се опитва да я хапе по ръцете.

Изпаднала в паника и за да се спаси, го виснала на дървото. Това разказа тя пред репортер на медията ни.

"Мъчно ми беше, от малко го гледах. Не знаех какво правя. Съжалявам за случилото се, няма да се повтори", разказа жената, която в момента гледа още три кучета. Тя има предишна глоба от съда зв нелегално преминаване на границата с Гърция - искала да отиде при мъжа си, който бил там.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Промяна в програмата на Hills of Rock в Пловдив: Malevolence се п...
В Пловдив бивше гадже на Глория ще се признае за виновен
Лучано Ди Мартино се разделя с Операта в Пловдив след години на з...
Започва обновяване на централна улица в Пловдив, затварят я до 13...
Дъщерята на бивш кмет на Пловдив стана най-големия шеф на НДК
Много сериозен проблем с водоподаването в части на Пловдив и към ...


Виж още: