Александър Константинов: На есен превозвачите ще искат още пари

9975
3

В студиото на ПОТВ заместник кметът Александър Константинов направи похвален анализ на пловдивския градски транспорт - в сравнение с транспорта в някои други големи градове.

Общината и Общинският съвет се вслушват във всички предложения на пловдивчани. На последната сесия на Общинския съвет на 2 август бяха приети изменения в транспортната схема, с което бяха удовлетворени повечето претенции на гражданите и така дължината на линиите е била удължена с  30%. Това обаче води до сериозно увеличение на разходите на превозвачите и не се знае какво ще поискат те наесен - така Александър Константинов намекна, че ще трябва да се търсят още пари за транспорт.

Кой ще ги намери и откъде - това е друга тема. Важното е преди избори хората да бъдат доволни.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Транспортен бос оттегли искането за компенсации за автогара "Севе...
Автор на инсценирано престъпление в "Столипиново" бе разобличен о...
Правителството потвърди новина на Plovdiv24.bg: Пловдив има нов о...
Жалба спря избора на Калибацев за шеф на Окръжния съд в Пловдив
Ново: Косенето в Пловдив - 7 дни в седмицата от 8:00 до 22:30 час...
Заместник-кмет за Хуманитарната гимназия: С протести не става!


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).