967 089 лева са приходите от "синя зона" за първото тримесечие
967 089 лева са приходите от "синя зона" за първото тримесечие на 2016 година, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Данните съобщи за читателите ни зам.-кметът по транспорт Златин Велев. За сравнение за януари, февруари и март на миналата година са събрани 850 946 лева.
От началото на годината от есемеси са събрани 50 091 лева - срещу 40 689 лева за първото тримесечие на 2015 г.
29 484 лева пък са парите, постъпили от репатриране. Сумата е значително по-голяма в сравнение с миналата година, когато за първите три месеца са събрани 7984 лева.
Припомняме, че от 1 май цената за паркиране в "синя зона" скача на 1,50 лева, а зоната ще работи и съботните дни.
Златин Велев