16 педагози от Пловдив получиха днес своите дипломи за успешно завършен курс за Монтесори педагогика 3-6 години, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това стана на тържествена церемония в Дома на културата "Борис Христов“.

Свидетелствата бяха връчвани лично от зам.-кмета по култура Стефан Стоянов. Още 11 учители получиха дипломите си от първия завършил курс по "Монтесори класна стая – основни дейности, подходи и практика в ученическа възраст 1-4 клас“.