21-годишна се натресе отзад на 37-годишна
Шофьорка пострада при катастрофа вчера в Пловдив. Около 11 часа на ул. "Съединение" лек автомобил "Ланчия", управляван от 21-годишната Е.М., не спазил дистанция и блъснал отзад лек автомобил "Опел".
В болница за наблюдение е 37-годишната водачка на втората кола. И двете участнички в произшествието са пловдивчанки. Те са тесвани с дрегер за алкохол и резултатите са отрицателни.