2-годишният Христо Мареив Димитров е изчезнал на 16 март около 1.30 часа на обяд. Той е бил облечен в сиви карирани панталони, кафява блузка и червени гуменки с лепенки. Христо е с със светлокестява коса и сини очи, висок около 100 см, говори добре, каза майка му Мария Димитрова. Семейството има още 2 деца - на 6 г. и на 4 месеца. По думите й бащата от 2-3 месеца работи в Гърция. Според съседи обаче той е в Гърция от 1 седмица.
Семейството е от град Меричлери. То е дошло на гости в Патриарх Евтимово при родителите на Мария. Къщата се намира в края на селото на около 200 м. от гробищата.
В сряда Христо е тръгнал след вуйчо си, който е извеждал кравите на паша в посока гробищата. Според местните детето е отвлечено с автомобил. Майката не разполага със снимка на сина си. Полицаите го търсят само по нейно описание. Службите са проверили реката и септичните ями.
Странното е, че Мария и брат й не допускат никого в къщата и не търсят съдействие от медиите.
Източник: Дарик Радио







ivan_stanchev
на 19.03.2011 г.
Всеки нормален родител ако му изчезне детето ще вдигне пушак до небето, кви са тия глупости тука не знам. Или са от малцинствата и са глупави и необразовани, или далаверата е друга
bboy1912
на 19.03.2011 г.
...Амиии родители... Друго не може да се каже...Селска простотия до край.
tosho85
на 18.03.2011 г.
тук нещто намирисва на измама
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!