Зверски пиян е бил водачът, помлял снощи няколко автомобила в Пловдив

14527
8

От пловдивската полиция дадоха повече подробности пред Plovdiv24.bg за инцидента, който скандализира късно снощи жителите на квартал Тракия в Пловдив.

Бързо производство е започнато срещу 30-годишния Радослав В. от Куклен, който около 20.50 часа снощи е управлявал лек автомобил Опел Астра по улица "Съединение" в близост до блок 208 и извършил ПТП. Той се е блъснал в 4 паркирани леки автомобила - Тойота Версо, Дачия Дъстър, Нисан Примера и Хонда CRV.

1.85 промила е била концентрацията на алкохол в издишания въздух на водача, установена от екип на полицията, посетил местопроизшествието.

Младият мъж е задържан в Пето районно за срок от 24 часа.

Виж коментарите (8)
Още новини от Международни новини:
Деца на 2 и 4 г. загинаха в нагорещена кола при 40 градуса
"Имението на чудовищата": Трима осъдени убиха детеубиец и инсцени...
Ормузкият проток е затворен отново
Иран е изнесъл 18 милиона барела петрол през последните пет дни
"Лидл" официално откри първия си пъб
Простреляният в САЩ български полицай беше изписан от болницата с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).