Видео от пътническата кабината на самолета, който се разби

6378

В интернет се разпространява видео от пътническата кабина на самолета на азербайджанските авиолинии малко преди той да се разбие в Актау, съобщава Tengrinews.

Видеозапис от кабината на самолета Embraer няколко минути преди трагедията е публикуван от Telegram канала 112. Един от пътниците на самолета, Субхон Рахимов, разбрал, че нещо не е наред със самолета, и веднага изпратил видеото на съпругата си.

На видеото се вижда как напрежението в кабината се повишава: разтревожени пътници разговарят, някой се моли.

Припомняме, че самолетът на азербайджанските авиолинии, изпълняващ полет от Баку (Азербайджан) до Грозни (Русия), се разби на три километра от Актау на 25 декември. Пътническият полет не е могъл да кацне в Грозни поради силна мъгла и е бил пренасочен първо към Махачкала, а след това към Актау.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Зеленски: Липсата на противоракетни системи остава критична
50 души са ранени при катастрофа с туристически автобус в Турция
Политическата криза в Турция: Арестуваха 13 ключови фигури от тур...
Актьорът Алек Алексиев с разказ от бомбоубежище в Украйна
Земетресение с магнитуд 4.9 разтърси Турция
Епидемията от Ебола се разраства, трима доброволци на Червения кр...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).