Уволниха преподавателка, която казала на учениците, че Дядо Коледа е измислица

8123

Ръководството на американско училище в град Монтвил в щата Ню Джърси отстрани от работа преподавателка, която на занятия с първокласници развенчала мита за съществуването на Дядо Коледа, съобщи телевизионният канал "Фокс нюз", цитиран от БТА.

По време на урок педагожката разказала на децата, че подаръците под коледната елха не ги оставя Веселия старец, който не съществува, а техните родители. Учителката отишла по-далеч, като развенчала митовете за летящия еленов впряг, за елфите, за феята на зъбките и за великденския заек.

Телевизионният канал не разкри името на уволнената преподавателка. Учениците реагирали болезнено на нейните откровения. Някои от децата напуснали класната стая разплакани. Родителите им пък били вбесени от липсата на елементарен такт на педагожката.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Деца на 2 и 4 г. загинаха в нагорещена кола при 40 градуса
"Имението на чудовищата": Трима осъдени убиха детеубиец и инсцени...
Ормузкият проток е затворен отново
Иран е изнесъл 18 милиона барела петрол през последните пет дни
"Лидл" официално откри първия си пъб
Простреляният в САЩ български полицай беше изписан от болницата с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).