Снежен ад в Италия! Лавина затвори магистрала

6033

Близо 200 души бяха блокирани на магистрала в Италия след силния снеговалеж, който тормози цяла Европа.

Над 12 часа бе затворен участъка от A22 край Алто Адидже, който минава през Италианските Алпи. Върху него падна лавина, но жертни и ранени няма.

Друг участък от същата магистрала е блокиран край Бернеро и границата с Австрия. Колоната там е достигнала 16 километра, а причината е няколко коли с неподходящи гуми, които поднесли и катастрофирали.

Множеството хора, които се наложило да изтърпят на пътя минусовите температури били спасени от органите на реда и пожарната.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Деца на 2 и 4 г. загинаха в нагорещена кола при 40 градуса
"Имението на чудовищата": Трима осъдени убиха детеубиец и инсцени...
Ормузкият проток е затворен отново
Иран е изнесъл 18 милиона барела петрол през последните пет дни
"Лидл" официално откри първия си пъб
Простреляният в САЩ български полицай беше изписан от болницата с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).