Масова стрелба по време на парти в САЩ

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
10:52 / 21.04.2024
2107
При стрелба по време на нерегламентирано парти в градски парк в американския град Мемфис, щата Тенеси снощи са били убити двама души, а 14 са ранени, съобщи полицията, цитирана от "Асошиетед прес".

Служители на полицейското управление на Мемфис са се отзовали в 19:19 ч на сигнал за стрелба, съобщи началникът на полицията Серилин Дейвис на пресконференция на мястото на инцидента.

Полицията е открила пет души с огнестрелни рани. Двама мъже са загинали на място, а трима души са транспортирани в болници в района в критично състояние, каза Дейвис.

Още 11 пострадали са потърсили сами лекарска помощ. На купона, който не е бил разрешен от властите, са присъствали около 200-300 души. Не се съобщава за арести.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Земетресение с магнитуд 5,4 по скалата на Рихтер разтърси Папуа Н...
Майка изхвърли бебето си от балкона
Израел поиска помощ от България заради пожарите край Йерусалим 
Майка хвърли бебето си от балкон
Израел обяви извънредно положение
Ново мощно земетресение удари Турция


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).